تقدیر سازمان آتش‌ نشانی و ایمنی شهرداری اراک از شرکت کفسیران

تقدیر سازمان آتش‌ نشانی و ایمنی شهرداری اراک از شرکت کفسیران

سازمان آتش‌ نشانی و ایمنی شهرداری اراک از شرکت کفسیران به عنوان تولید کننده نمونه تقدیر به عمل آورد.

آتش پاد دوم محسن فضلی، سرپرست سازمان آتش‌نشانی اراک با اعطای تقدیرنامه‌ای از تلاش‌های شایسته شرکت اعتماد سازان ایمن صنعت آیندگان (کفسیران) برای تولید محصولات کاربردی و باکیفیت جهت پیشگیری از بروز حوادث و خسارت‌های جانی و مالی در سطح کشور قدردانی کرد.
‌‌
در متن این تقدیرنامه آمده است:
انسان به مدد آگاهی حصار محدودیت ها را در می نورد، از خویشتن خویش فراتر میرود و با تلاش و سخت کوشی جهان را به کار خویش میگیرد. آدمی با نیروی ایمان و اراده می تواند حتی کوه ها را بجنباند و خاک را به نظر کیمیا کند.
از اینکه در کمال دقت و جدیت نسبت به تولید فوم اطفا حریق (کفسیران) تلاش های شایسته ای مبذول داشته اید و این امر در حفظ ایمنی و بهداشت محیط کار و پیشگیری از بروز حوادث و خسارات جانی و مالی در سطح کشور اثر مطلوب خواهد داشت، به رسم نکوداشت، این لوح تقدیر به محضر گرانقدرتان تقدیم میگردد.
امید است سال های متمادی، در سایه لطف و عنایت الهی و توجهات حضرت ولیعصر (عج)، با حداکثر توانمندی ها و برخورد هوشمندانه در جهت پیشبرد اهداف کمی و کیفی فعالیت خود، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش آن واحد فعال و خوش نام در همه ابعاد، به خصوص در زمینه تولید باشیم.

تقدیر سازمان آتش‌ نشانی و ایمنی شهرداری اراک از شرکت کفسیران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *