مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی

مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی

تفاوتی نمی کند که در چه حوزه ای فعالیت داشته باشید یا منزل مسکونی شما در کدام نقطه از شهر بنا شده باشد. در هر صورت احتمال ایجاد حریق در محدوده شما نیز وجود دارد. پس شما نیز از مشمولان تهیه کپسول آتش نشانی هستید. هر کسی که در این رده قرار می گیرد، باید با نحوه نگهداری از کپسول و چگونگی شارژ آن آشنا باشد. در ادامه این مقاله مراکز مجاز شارژ ‌کپسول آتش نشانی را مورد بررسی قرار می دهیم.

منظور از مرکز شارژ کپسول آتش نشانی چیست؟

کپسول های آتش نشانی دارای درجه مشخصی از فشار و حجم تعیین شده ای از مواد خاموش کننده هستند. یکبار استفاده‌ از کپسول می تواند این اندازه ها را تغییر دهد. در نتیجه خاموش کننده شما دیگر نمی تواند در شرایط ضروری که بعد ها به وجود می آید کارایی خاصی داشته باشد. برای آنکه این محصول بتواند همان توان اولیه را در حین کار ارائه دهد لازم است آن را شارژ کنید.
منظور از شارژ رساندن ماده خاموش کننده و فشار در استوانه به حد مناسب است. این روند باید به شکل اصولی انجام شود چرا که یک اشتباه کوچک می تواند موجب انفجار یا عدم کارکرد کپسول شود. برای این کار باید مراکز شارژ کپسول آتش نشانی را بشناسید. بدیهی است که هر یک از این اماکن باید از سمت سازمان آتش نشانی تایید شده باشند.

 

مراکز برتر شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

اگر ساکن پایتخت هستید می توانید برای شارژ کپسول های آتش نشانی خود انتخاب های متعددی داشته باشید. چرا که تهران 10 مرکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی را در خود جای داده است. بررسی مزایای هر یک از این اماکن و ذکر مشخصات آنها می تواند به شما در یافتن بهترین محل شارژ کپسول آتش نشانی کمک کند.

  1. فروشگاه f125
  2. آتش گریز تهران
  3. همیار انرژی
  4. هایپر فایر
  5. سد حریق ناجی
  6. رهاورد
  7. الو کپسول
  8. اطفا یار
  9. آرمان فایر

مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی

فروشگاه f125

در میان مراکز شارژ کپسول آتش نشانی، فروشگاه f125 اولین گزینه ای است که می تواند توجه تان را جلب کند. مجموعه f125 مدت ها است که در حوزه عرضه انواع تجهیزات اعلام و اطفای حریق فعالیت می کند. شارژ کپسول آتش نشانی نیز از جمله خدماتی است که به این واحد نسبت می دهند. اگر قصد خرید یک محصول را دارید می توانید از طریق وبسایت این فروشگاه اقدام کنید. اما اگر مقصود تان شارژ کپسول آتش نشانی است باید به آدرس تهران، خیابان جمهوری، بعد از پل حافظ، کوچه مسعود سعد مراجعه کنید. فروشگاه f125 از شنبه تا پنج شنبه در ساعات اداری فعال بوده و آماده خدمت رسانی به شماست.

آتش گریز تهران

اگر انتخاب محل شارژ کپسول آتش نشانی برایتان مهم است، آتش گریز تهران یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید. این واحد تجاری سال ها است که در حوزه عرضه کالاها و تجهیزات آتش نشانی فعالیت می کند. در نتیجه می تواند پروسه شارژ کپسول آتش نشانی را در کمترین زمان ممکن و به شکل اصولی انجام دهد. اگر وقت مراجعه به این واحد را ندارید جای نگرانی نیست‌. چرا که آتش گریز تهران دارای سامانه حمل و نقلی است که تنها در پایتخت فعال است. در نتیجه می تواند با ارجاع به محل سکونت شما، کپسول تان را شارژ کند. در صورت تمایل به مراجعه حضوری نیز می توانید به نشانی حسن آباد، کوچه وحدت اسلامی، روبروی پمپ بنزین، انتهای کوچه ارزانی سر بزنید.

همیار انرژی

در میان مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی، مجموعه همیار انرژی بهترین عملکرد را از خود نشان می دهد‌. این مرکز برای اولین بار در سال 1389 افتتاح شد. از آن زمان تا به حال مجموعه همیار انرژی به شکل دانش بنیان فعالیت می کند. این واحد می تواند ضمن شارژ کپسول آتش نشانی خدمات دیگری مانند طراحی، تولید و نصب سامانه های اعلام و اطفای حریق را نیز از خود ارائه دهد.
نحوه عملکرد سایر مراکز شارژ کپسول آتش نشانی کمی با این مورد متفاوت است. اولین گام تحویل کپسول از مشتری است. پس از آن استوانه را به کارخانه ارسال کرده و فشار و ماده خاموش کننده داخلی آن را به طور کامل تخلیه می کنند. پس از آن سرویس تمام قطعات، پر کردن کپسول از گاز و ماده خاموش کننده و نصب کارت و گارانتی آن در اولویت است.
پس از آنکه تمام این مراحل با جزئیات کامل انجام شوند، کپسول بسته بندی شده و به آدرس مشتری ارسال می شود. با این تفاسیر همیار انرژی یکی از بهترین مراکز شارژ کپسول آتش نشانی است که می توانید به آن اعتماد کنید. هر چند در این موقعیت نیازی به حضور در محل نیست‌. اما در صورت لزوم می توانید به نشانی تهران، گیشا، خیابان هشتم، پلاک 61 واحد 5 مراجعه کنید.

مراکز شارژ کپسول آتش نشانی

هایپر فایر

بسیاری از افراد ساکن در پایتخت مجموعه هایپر فایر را به عنوان بهترین محل شارژ کپسول آتش نشانی شناسایی کرده اند. برای بهره گیری از خدمات این مجموعه کافی است درخواست شارژ کپسول را به صورت آنلاین در سایت ثبت کنید. پس از آن کارمندان این شرکت کپسول را درب منزل از شما تحویل گرفته، و پس از پر کردن آن را به محل اولیه بر می گردانند. لازم به ذکر است که این پروسه (ارجاع به محل و حمل و نقل) به صورت رایگان انجام می شود.
شاید فکر کنید که مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی فقط مقدار گاز و فوم را تنظیم می کنند. این درحالیست که مجموعه هایپر فایر با داشتن تجهیزات مدرن کپسول های شما را از لحاظ سلامت فیزیکی، نحوه کارکرد و مقدار نشتی نیز تست می کند. این واحد در کوی نصر، خیابان هشتم،‌ پلاک 60 واقع شده است.

سد حریق ناجی

در میان مراکز شارژ کپسول آتش نشانی، سد حریق ناجی جزو محدود واحد هایی است که استاندارد ملی ایران را از آن خود کرده است. گواهی نامه اعتباری و CE نیز جزو دیگر دارایی هایی است که می توان به آن اشاره داشت. سد حریق ناجی بیش از 10 سال سابقه کاری موفق دارد. این واحد با داشتن تکنولوژی بروز، نیروی انسانی کارآمد و تجربه بالا می تواند به بهترین شکل شارژ کپسول آتش نشانی و سایر خدمات این حوزه را انجام دهد. برای حضور در این واحد می توانید به آدرس تهران، نرسیده به بزرگراه امام رضا، ساختمان‌ تجاری اطمینان، درب 136 مراجعه کنید.

رهاورد

رهاورد یک واحد فروشنده و خدمات دهنده همه فن حریف است و در میان مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی از شهرت نسبی مطلوبی برخوردار است. 20 سال سابقه کاری درخشانی که رهاورد به خود اختصاص داده است جای هیچ شک و تردیدی را باقی نمی گذارد. این مجموعه علاوه بر شارژ کردن کپسول های آتش نشانی، در امر طراحی، تولید، فروش و سرویس سایر تجهیزات حریق نیز فعال است. برای حضور در رهاورد به نشانی تهران، حسن آباد، نبش پاساژ جهانگردی، طبقه 1 مراجعه کنید.

الو کپسول

الو کپسول یا همان شرکت ایمن اطفا دما آتش سپر ایرانیان گزینه دیگری است که در میان مراکز شارژ کپسول آتش نشانی باید بررسی شود. این مورد دارای سابقه کاری بالایی است. پس می تواند با تکیه بر تجربه بالایی که دارد پروسه شارژ کپسول آتش نشانی را به بهترین شکل انجام دهد. امکان تمدید کپسول بدون نیاز به مراجعه حضوری، از جمله مزایایی است که الو کپسول به خود اختصاص داده است. این واحد خدمات دهنده در تهرانپارس، خیابان مظفری، پلاک 772 واقع شده است.

 

مرکز شارژ کپسول آتش نشانی

اطفا یار

اطفا یار نیز مجموعه ای‌ است که با عنوان محل شارژ کپسول آتش نشانی در میان عموم شناخته می شود. نا گفته نماند که شارژ و در کل سرویس کپسول ها در این مجموعه به طور کاملا تخصصی انجام می شود. به همین دلیل است که مقدار رضایتمندی مشتریان از این مجموعه به عددی نزدیک به 97 درصد رسیده است. این واحد تجاری در احمد آباد مستوفی، انتهای خیابان چناران پلاک 50 واقع شده است.

آرمان فایر

پیش تر به این نکته اشاره کردیم که چگونگی شارژ کپسول آتش نشانی در بهبود عملکرد آن بسیار مهم است‌‌. چرا که در غیر این صورت باید شاهد انفجار کپسول یا عدم کارکرد آن باشید. پس باید مرکزی را برای شارژ کپسول انتخاب کنید که ضمن دریافت هزینه مناسب بتواند کپسول های شما را به صورت سالانه سرویس کند. مجموعه آرمان فایر این ویژگی ها را به خود اختصاص داده است. شما می توانید برای تمدید کپسول های آتش نشانی، به نشانی حسن آباد، محله احمد آباد مستوفی، کوچه درختی، مجتمع منظریه، واحد 24 مراجعه کنید.

 

سوالات متداول

1- شارژ کپسول آتش نشانی هر چند وقت یکبار انجام می شود؟

اگر از کپسول استفاده‌ ای ندارید این تمدید باید سالی یکبار انجام شود. در غیر این صورت با اولین استفاده‌ از کپسول باید نسبت به شارژ آن اقدام کنید.

2- در مراجعه به محل شارژ کپسول آتش نشانی به چه پارامترهایی دقت کنیم؟

درصد رضایتمندی مشتریان، سابقه کاری، لیست خدمات، قیمت ها و تجهیزات از جمله چیزهایی هستند که باید به آنها دقت کنید.

3- چرا شارژ کپسول آتش نشانی تا این حد اهمیت دارد؟

اگر کپسول به درستی شارژ نشود نمی تواند عملکرد صحیحی را در هنگام بروز حادثه از خود نشان دهد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *