مانور اطفاء حریق شرکت کفسیران با حضور شهردار سمنان

مانور اطفاء حریق شرکت کفسیران با حضور شهردار سمنان

خادمیان سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری از اجرای مانور معرفی محصول دانش بنیان شرکت کفسیران به عنوان جدیدترین سیستم اطفای جهت مقابله با انواع حریق خبر داد.

وی افزود: در این مانور دکتر موسوی شهردار سمنان، مهدی خراسانیان رییس شورای شهر، اعضای شورا، مدیر عامل و مشاور ارشد شرکت کفسیران و سرپرست سازمان آتش نشانی و مدیران شهری مربوطه نیز حضور داشتند.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان با بیان اینکه دانش این ابداع در اختیار کشورهای آمریکا، آلمان و ایران است، خاطرنشان کرد: علاوه بر سمنان، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم و چندین مجتمع در سطح کشور از در اختیار داشتن این ابداع برخوردارند.

خادمیان تصریح کرد: مزیت این نوع کف، قدرت اطفای چندین برابری، سهولت مانور با آن و عملیات با کمترین تعداد آتش نشان، انبساط حجمی حداقل ۲۰ برابری نسبت به محصولات مشابه، عدم نیاز به آب در عملیات اطفا حریق و عدم امکان برگشت پذیری شعله می باشد.

وی ادامه داد: شهرداری سمنان به عاملیت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، نماینده رسمی فروش این محصول به تمامی شهرداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی سطح استان است.

مانور اطفاء حریق شرکت کفسیران با حضور شهردار سمنان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *